KONTAKT

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Wiadomości

Telefony

PREZES ZARZĄDU
mgr inż. Edward Ziaja
e-mail: edward.ziaja@iase.wroc.pl


SEKRETARIAT
tel 71-347 72 94
faks 71-348 21 83
e-mail: sekretariat@iase.wroc.pl


DYREKTOR ds. TECHNICZNYCH
dr inż. Wojciech Szubert
tel. 71-348 42 21 wew. 498
e-mail: wojciech.szubert@iase.wroc.pl


DZIAŁ FINASOWO-KSIĘGOWY GŁÓWNA KSIĘGOWA
Irena Grzybowska
tel. 71-348 42 21 wew. 423
e-mail: irena.grzybowska@iase.wroc.pl


Z-ca Głównej Księgowej
mgr inż. Renata Stańczyk
tel. 71-348 42 21 wew. 411
e-mail: renata.stanczyk@iase.wroc.pl


DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
Kierownik: inż. Krystyna Zabłocka
tel. 71-347 72 25
e-mail: krystyna.zablocka@iase.wroc.pl
obsluga_klienta@iase.wroc.pl


DZIAŁ ORGANIZACYJNO PRAWNY
mgr inż. Ryszard Delinowski
tel. 71-348 42 21 wew. 406

e-mail: ryszard.delinowski@iase.wroc.pl


KADRY I PŁACE
mgr Łucja Mrozowicka
tel. 71-348 42 21 wew. 421
e-mail: kadry@iase.wroc.pl

lucja.mrozowicka@iase.wroc.pl


PEŁNOMOCNIK DS. JAKOŚCI
mgr inż. Andrzej Korczewski
tel. 71-348 42 21 wew. 444
e-mail: andrzej.korczewski@iase.wroc.pl


DZIAŁ TECHNICZNO-ADMINISTRACYJNY
Kierownik: mgr inż. Anna Lewandowska
tel. 71-348 42 21 wew. 503
e-mail: anna.lewandowska@iase.wroc.pl


ZAKŁADY


ZAKŁAD AUTOMATYZACJI ELEKTROWNI
Kierownik Zakładu: mgr inż. Andrzej Adamowicz
tel. 71-348 42 21 wew. 522
e-mail: andrzej.adamowicz@iase.wroc.pl


ZAKŁAD PROJEKTOWANIA UKŁADÓW AUTOMATYKI

Kierownik Zakładu: mgr inż. Jerzy Bielawski
tel. 71-348 42 21 wew. 428
e-mail: jerzy.bielawski@iase.wroc.pl


ZAKŁAD MONITORINGU MASZYN WIRUJĄCYCH

Kierownik Zakładu: inż. Andrzej Werbik
tel. 71-348 42 21 wew. 487
e-mail: andrzej.werbik@iase.wroc.pl


ZAKŁAD INFORMATYKI ELEKTROENERGETYCZNEJ

Kierownik Zakładu: dr inż. Roman Skakowski
tel. 71-348 42 21 wew. 470
e-mail: roman.skakowski@iase.wroc.pl


ZAKŁAD AUTOMATYKI TURBIN

Kierownik Zakładu:
dr inż. Wojciech Szubert
tel. 71-348 42 21 wew. 498
e-mail: wojciech.szubert@iase.wroc.pl


ZAKŁAD ELEMENTÓW AUTOMATYKI
Kierownik Zakładu: mgr inż. Paweł Żmuda
tel. 71-348 42 21 wew. 456, 468
e-mail: pawel.zmuda@iase.wroc.pl


ZAKŁAD AUTOMATYKI SIECI I SYSTEMÓW


LABORATORIUM BADAWCZO-WZORUJĄCE
Kierownik Laboratorium Badawczo-Wzorcującego: mgr inż. Donat Zemełko
tel. 71-348 42 21 wew. 505
e-mail: lab@iase.wroc.pl

donat.zemelko@iase.wroc.pl