Telefony

ADMINISTRACJA

SEKRETARIAT

tel 71-347 72 94
faks 71-348 21 83
sekretariat@iase.wroc.pl

 

PREZES ZARZĄDU
mgr inż. Edward Ziaja
e-mail: edward.ziaja@iase.wroc.pl

DYREKTOR ds. TECHNICZNYCH
dr inż. Wojciech Szubert
tel. 71-348 42 21 w. 498
e-mail: wojciech.szubert@iase.wroc.pl

DZIAŁ FINASOWO-KSIĘGOWY
GŁÓWNA GSIĘGOWA
Irena Grzybowska
tel. 71-348 42 21 w. 423
e-mail: irena.grzybowska@iase.wroc.pl

Z-ca Głównej Księgowej
mgr inż. Renata Stańczyk
tel. 71-348 42 21 w. 411
e-mail: renata.stanczyk@iase.wroc.pl

DZIAŁ ORGANIZACYJNO PRAWNY
mgr inż. Ryszard Delinowski
tel. 71-348 42 21 wew. 406
e-mail: ryszard.delinowski@iase.wroc.pl

KADRY I PŁACE
mgr Łucja Mrozowicka
tel. 71-348 42 21 wew. 421
e-mail: kadry@iase.wroc.pl

lucja.mrozowicka@iase.wroc.pl

PEŁNOMOCNIK DS. JAKOŚCI
mgr inż. Andrzej Korczewski
tel. 71-348 42 21 w. 444
e-mail: andrzej.korczewski@iase.wroc.pl

DZIAŁ TECHNICZNO-ADMINISTRACYJNY
Kierownik: mgr inż. Anna Lewandowska
tel. 71-348 42 21 w. 503
e-mail:anna.lewandowska@iase.wroc.pl

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
Kierownik: inż. Krystyna Zabłocka
tel. 71-347 72 25
e-mail:krystyna.zablocka@iase.wroc.pl

obsluga_klienta@iase.wroc.pl

ZAKŁADY

ZAKŁAD AUTOMATYZACJI ELEKTROWNI

Kierownik Zakładu:

mgr inż. Andrzej Adamowicz
tel. 71-348 42 21 w. 522
e-mail:andrzej.adamowicz@iase.wroc.pl

ZAKŁAD PROJEKTOWANIA UKŁADÓW AUTOMATYKI
Kierownik Zakładu:

mgr inż. Jerzy Bielawski
tel. 71-348 42 21 w. 428
e-mail: jerzy.bielawski@iase.wroc.pl

ZAKŁAD MONITORINGU MASZYN WIRUJĄCYCH
Kierownik Zakładu:

inż. Andrzej Werbik
tel. 71-348 42 21 w. 487
e-mail: andrzej.werbik@iase.wroc.pl

ZAKŁAD INFORMATYKI ELEKTROENERGETYCZNEJ
Kierownik Zakładu:

dr inż. Roman Skakowski
tel. 71-348 42 21 w. 470
e-mail: roman.skakowski@iase.wroc.pl

ZAKŁAD AUTOMATYKI TURBIN
Kierownik Zakładu:

dr inż. Wojciech Szubert
tel. 71-348 42 21 w. 498
e-mail: wojciech.szubert@iase.wroc.pl

ZAKŁAD ELEMENTÓW AUTOMATYKI
Kierownik Zakładu:

mgr inż. Paweł Żmuda
tel. 71-348 42 21 w. 456, 468
e-mail: pawel.zmuda@iase.wroc.pl

ZAKŁAD AUTOMATYKI SIECI I SYSTEMÓW
tel. 71-348 42 21 w. 482

LABORATORIUM
Kierownik Laboratorium

Badawczo-Wzorcującego:

mgr inż. Donat Zemełko
tel. 71-348 42 21 w. 505
e-mail: lab@iase.wroc.pl

donat.zemelko@iase.wroc.pl