KONTAKT

Telefony

PREZES ZARZĄDU
dr inż. Wojciech Szubert
e-mail: wojciech.szubert@iase.wroc.pl


DYREKTOR DS. TECHNICZNYCH
mgr inż. Romuald Koczwara
tel. 71-348 42 21 wew. 598
e-mail: romuald.koczwara@iase.wroc.pl


SEKRETARIAT
tel 71-347 72 94
faks 71-348 21 83
e-mail: sekretariat@iase.wroc.pl


DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY GŁÓWNA KSIĘGOWA
Marta Przyszlakiewicz
tel. 71-348 42 21 wew. 423
e-mail: marta.przyszlakiewicz@iase.wroc.pl


DYREKTOR FINANSOWO-ADMINISTRACYJNY
mgr inż. Renata Stańczyk
tel. 71-348 42 21 wew. 411
e-mail: renata.stanczyk@iase.wroc.pl


DZIAŁ HANDLOWY
Kierownik: mgr Grażyna Weimann
tel. 71-348 42 21 wew. 425
e-mail: grazyna.weimann@iase.wroc.pl


KADRY I PŁACE
mgr Łucja Mrozowicka
tel. 71-348 42 21 wew. 421
e-mail: kadry@iase.wroc.pl

lucja.mrozowicka@iase.wroc.pl


PEŁNOMOCNIK DS. ZINTEGROWANEGO SYSTEMU ZARZĄDZANIA
mgr inż. Natalia Ilków
tel. 71-348 42 21 wew. 516
e-mail: natalia.ilkow@iase.wroc.pl


DZIAŁ TECHNICZNO-ADMINISTRACYJNY
Kierownik: mgr inż. Ryszard Delinowski – rzecznik patentowy
tel. 71-348 42 21 wew. 405
e-mail: ryszard.delinowski@iase.wroc.pl


ZAKŁADY


ZAKŁAD AUTOMATYZACJI ELEKTROWNI
Kierownik Zakładu: mgr inż. Marek Woś
tel. 502 133 723
e-mail: marek.wos@iase.wroc.pl


ZAKŁAD PROJEKTOWANIA ELEMENTÓW I UKŁADÓW AUTOMATYKI

Kierownik Zakładu: mgr inż. Jerzy Bielawski
tel. 71-348 42 21 wew. 428
e-mail: jerzy.bielawski@iase.wroc.pl


ZAKŁAD MONITORINGU MASZYN WIRUJĄCYCH

Kierownik Zakładu: inż. Andrzej Werbik
tel. 71-348 42 21 wew. 487
e-mail: andrzej.werbik@iase.wroc.pl


ZAKŁAD INFORMATYKI ELEKTROENERGETYCZNEJ

Kierownik Zakładu: dr inż. Roman Skakowski
tel. 71-348 42 21 wew. 470
e-mail: roman.skakowski@iase.wroc.pl


ZAKŁAD AUTOMATYKI TURBIN

Kierownik Zakładu:
mgr inż. Grzegorz Kłosiński
tel. 71-348 42 21 wew. 463
e-mail: grzegorz.klosinski@iase.wroc.pl


ZAKŁAD ELEMENTÓW AUTOMATYKI
Kierownik Zakładu: mgr inż. Arkadiusz Nojek
tel. 71-348 42 21 wew. 550
e-mail: arkadiusz.nojek@iase.wroc.pl


ZAKŁAD INŻYNIERII ENERGETYCZNYCH

Kierownik Zakładu: dr inż. Tadeusz Mączka
tel. 71-348 42 21 wew. 482
e-mail: tadeusz.maczka@iase.wroc.pl


ZAKŁAD AUTOMATYKI SIECI I SYSTEMÓW

Kierownik Zakładu: mgr inż. Mariusz Zając
tel. 71-348 42 21 wew. 595
e-mail: mariusz.zajac@iase.wroc.pl


LABORATORIUM BADAWCZE I WZORCUJĄCE

p.o. Kierownik Laboratorium Badawczego i Wzorcującego
mgr inż. Oliwia Sadłowska-Samsel
tel. 71-348 42 21 wew. 504
e-mail: oliwia.sadlowska@iase.wroc.pl

Kierownik Techniczny
mgr inż. Paweł Kudyba
tel. 601 411 192
e-mail: lab@iase.wroc.pl